Logo zameczek
Dom Kultury Zameczek

Instytucja Kultury Miasta Kielce

Vinaora Nivo Slider 3.x
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but Rozne/pokaz2017 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

 logo debaty

 

 
 
Debaty Młodych, których zasadniczym celem jest twórcza, intelektualna i prospołeczna aktywizacja młodzieży. W założeniach poznawczych inicjatorzy uwzględnili - przybliżenie i wyjaśnienie współczesnych problemów cywilizacyjnych w kontekście etycznym i kulturowym, zrozumienie potrzeb człowieka w relacjach ze środowiskiem społecznym i z samym sobą oraz wskazanie sposobów racjonalnego i efektywnego realizowania swoich pasji życiowych, zawodowych, zamiłowań, urzeczywistniania predyspozycji umysłowych i możliwości twórczych.
 
Intencją wychowawczą organizatorów debat jest kreowanie pozytywnego wizerunku młodych ludzi i ich systemów  wartości, wzmacnianie wrażliwości moralnej i intelektualnej. W ramach celów kształcących przewidziano dążenie do wykształcenie podstawowych umiejętności poznawczych - form  logicznego myślenia, krytycyzmu w ocenie zjawisk i zachowań, umiejętności prowadzenia dialogu, sporów i dyskusji naukowych. 
 
Spotkania odbywają się  w sali kameralnej  Domu Kultury „Zameczek”  w  Kielcach, ul. Słowackiego 23,
 
  tel. 41 361 39 31,  fax. 41 361 39 44
  e-mail:  sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje -  Lidia Zasacka  (współorganizator)   tel. 886 068 109,  790 533 03