Logo zameczek
Dom Kultury Zameczek

Instytucja Kultury Miasta Kielce

Vinaora Nivo Slider 3.x

Artystyczne lato

Dzień dobry !👋😄
💛Wakacje tuż tuż, dlatego chcielibyśmy Was zaprosić na wspólną zabawę z Zameczkiem❤️

Przedstawiamy Wam👇👇👇
💫WAKACYJNY ROLLERCOASTER💫 czyli fantastyczny pomysł na spędzenie czasu wolnego dla dzieci od 7 do 12💁‍♂️ roku życia. Przez pięć dni uczestnicy będą mieli okazję rozwijać zdolności plastyczne, wokalne i fotograficzne pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.👇
👨‍👩‍👧‍👦Zorganizowane będą także wspólne wyjścia do kina, teatru oraz wycieczki do ciekawych miejsc w naszym regionie jak chociażby Centrum Nauki da Vinci czy Osady Średniowiecznej.
👍Będzie to świetna okazja do poznania lokalnych atrakcji i spędzania czasu na powietrzu. Dzieci będą miały również okazję poznać się i zintegrować, dzięki przygotowanym zabawom, grom planszowym czy aktywnościom fizycznym, połączonym z poczęstunkiem.
🗒✅Kierowana do Państwa oferta zawiera walory edukacyjne, wychowawcze, artystyczne oraz rozrywkowe, dodatkowo dzięki kadrze pedagogicznej macie Państwo pewność, że Wasze dzieci będą bezpieczne.🚸

✏️Zapisy i informacje:
Dom Kultury Zameczek, Kielce, ul. Słowackiego 23
Tel. 41 367 63 01 www.zameczek-kielce.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

GOTOWY 1 page 0001

 

Regulamin, karta zgłoszeniowa, oświadczenie , zgoda na przetwarzanie danych